logo

Menu Close Menu

Stolarka aluminiowa

Nasza firma posiada doświadczenie zarówno w realizacjach dla generalnego wykonawcy (typu osiedla mieszkaniowe, inwestycje publiczne itp.) jak i dla klienta prywatnego.

Dzięki fachowej kadrze inżynierskiej i wyspecjalizowanemu zespołowi produkcyjnemu jestesmy w stanie sprostać każdemu wsyzwaniu.

Posiadamy własny park maszynowy z zaawansowanymi obrabiarkami CNC, oraz specjalistyczne ekipy montażowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami w galerii.

Zabezpieczenie przed pożarem jest istotnym parametrem, który bierze się pod uwagę podczas budowy wszelkiego typu obiektów. Właściwy wybór rozwiązań przeciwpożarowych do danego rodzaju budynku, czy pomieszczenia jest gwarancją bezpieczeństwa wszystkich ludzi korzystających z niego. Nie warto pod tym względem oszczędzać, ponieważ w grę wchodzi życie i zdrowie każdego z nas. Naszą ofertę przygotowujemy właśnie chcąc zapewnić odpowiednią ochronę przed ogniem klientom, którzy nam zaufają. Oferujemy drzwi i okna przeciwpożarowe. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszym biurze w Liszkach, nieopodal Krakowa. Zapewniamy wysokiej jakości drzwi i okna ppoz. Nad naszymi konstrukcjami pracujemy przez długi czas, testując je oraz wykonując badania, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania naszych produktów. Pomocne jest w tym bogate doświadczenie naszej firmy w produkcji drzwi i okien aluminiowych. Zaufało nam już wielu z Państwa, co można zobaczyć, przeglądając dotychczasowe realizacje. W naszej ofercie znaleźć można także ognioodporne ścianki zewnętrzne i wewnętrzne, fasady i konstrukcje aluminiowe bezklasowe.
Zależy nam na przyjaznym i profesjonalnym kontakcie z każdym klientem, który zdecyduje się zakupić u nas okna lub drzwi ognioochronne. Nasza profesjonalna kadra stworzy dopasowany do Państwa potrzeb projekt, na podstawie którego wykonamy zamówienie. Zamontowanie drzwi i okien przeciwpożarowych także nie będzie końcem współpracy z klientem, ponieważ w razie potrzeby, służymy obsługą gwarancyjną i serwisową.
Aluminiowe drzwi i okna ognioochronne to coś, na czym znamy się najlepiej. Wybierając AlpinaFire, zapewniają Państwo bezpieczeństwo przeciwpożarowe w budowanych obiektach. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nas Państwo wybiorą i zdecydują się przejrzeć dokładniej naszą stronę internetową, w celu zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą okien i drzwippoz. Polecamy produkty naszej firmy klientom nie tylko z Krakowa, lecz także z całego naszego kraju.