logo

Menu Close Menu

Biuro Obsługi klienta:

biuro@alpinafire.pl

mob. 664 032 103

mob. 796 356 858

 

Produkcja:

produkcja@alpinafire.pl

mob. 501 480 776

 

Fabryka, Magazyn

tel +48 12 280 07 25

biuro@alpinafire.pl

Kryspinów 197

32-060 Liszki

 

 

Imię
Nazwisko
Tel.
E-Mail
Firma
Subject
Centent
Zabezpieczenie przed pożarem jest istotnym parametrem, który bierze się pod uwagę podczas budowy wszelkiego typu obiektów. Właściwy wybór rozwiązań przeciwpożarowych do danego rodzaju budynku, czy pomieszczenia jest gwarancją bezpieczeństwa wszystkich ludzi korzystających z niego. Nie warto pod tym względem oszczędzać, ponieważ w grę wchodzi życie i zdrowie każdego z nas. Naszą ofertę przygotowujemy właśnie chcąc zapewnić odpowiednią ochronę przed ogniem klientom, którzy nam zaufają. Oferujemy drzwi i okna przeciwpożarowe. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszym biurze w Liszkach, nieopodal Krakowa. Zapewniamy wysokiej jakości drzwi i okna ppoz. Nad naszymi konstrukcjami pracujemy przez długi czas, testując je oraz wykonując badania, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania naszych produktów. Pomocne jest w tym bogate doświadczenie naszej firmy w produkcji drzwi i okien aluminiowych. Zaufało nam już wielu z Państwa, co można zobaczyć, przeglądając dotychczasowe realizacje. W naszej ofercie znaleźć można także ognioodporne ścianki zewnętrzne i wewnętrzne, fasady i konstrukcje aluminiowe bezklasowe.
Zależy nam na przyjaznym i profesjonalnym kontakcie z każdym klientem, który zdecyduje się zakupić u nas okna lub drzwi ognioochronne. Nasza profesjonalna kadra stworzy dopasowany do Państwa potrzeb projekt, na podstawie którego wykonamy zamówienie. Zamontowanie drzwi i okien przeciwpożarowych także nie będzie końcem współpracy z klientem, ponieważ w razie potrzeby, służymy obsługą gwarancyjną i serwisową.
Aluminiowe drzwi i okna ognioochronne to coś, na czym znamy się najlepiej. Wybierając AlpinaFire, zapewniają Państwo bezpieczeństwo przeciwpożarowe w budowanych obiektach. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nas Państwo wybiorą i zdecydują się przejrzeć dokładniej naszą stronę internetową, w celu zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą okien i drzwippoz. Polecamy produkty naszej firmy klientom nie tylko z Krakowa, lecz także z całego naszego kraju.